תוכנית בטיחות אש

כך עושים זאת בצורה נכונה

אם אתם מעוניינים לפתוח עסק ולקבל את כל האישורים לכך מהרשויות, עליכם להוציא רישיון מתאים. הוצאת רישיון עסק הינה הליך בירוקרטי בעיקרו אך היא כוללת גם אלמנט מעשי, הלא הוא הכנת תוכנית בטיחות אש והגשתה לשירותי הכבאות וההצלה לאישור. מה התוכנית הזו אמורה לכלול? ומדוע כדאי לפנות אל חברת צמח בטיחות לשם הפקתה? להלן התשובות.

מדוע חשוב לתכנן תוכנית בטיחות אש?

בישראל קיימת חובה לתכנן ולאשר תוכנית בטיחות אש בכל מקרה של הקמת עסק, ואין זה משנה האם מדובר במבנה קיים או חדש. התוכנית נועדה למנוע אירועים של שריפה ובמידה והיא בכל זאת מתרחשת, להפחית את הסיכוי להתפשטות האש ולעזור לשירותי הכבאות לטפל בה ביתר קלות.

מה כוללת תוכנית בטיחות אש?

תוכנית בטיחות האש אמורה לפרט את כל דרכי המילוט בזמן דליקה, מיקום הדלתות והשלטים השונים להכוונה, סוגי לוחות החשמל, החומרים שנעשה בהם שימוש בעת הבנייה כגון לוחות הגבס והחיפויים השונים, נוכחות גלאי עשן וספינקלרים וכמו כן, תכנון דרך גישה לכבאיות ומניעת הפרעה לפעולתן.

מי מכין את התוכנית אש?

הדמות המקצועית שאמונה על הכנת תוכנית בטיחות אש היא יועץ בטיחות שמתמחה בתחום רישוי העסקים ובהכנת תוכניות שכאלו. איש מקצוע זה עובד עם האדריכל שאחראי על הפרוייקט, הקבלן ואנשי המקצוע האחרים על מנת ליצור את התוכנית המושלמת שתאושר במהירות ע"י שירותי הכבאות וההצלה.

היתרונות של צמח בטיחות

בחברת צמח בטיחות תמצאו את יועצי הבטיחות המקצועיים והמנוסים ביותר, כך שתוכלו להגשים את חלום פתיחת העסק במהרה ובביטחון מלא. היועצים שלנו בקיאים בתקנות והחוקים הנוגעים לכל תחומי העיסוק, ובאפשרותם להפיק תוכנית בטיחות אש מיטבית לכל בית עסק שתרצו לפתוח. 

הבחירה ביועץ בטיחות מקצועי ובעל מוניטין דרך צמח בטיחות תוכיח את עצמה היטב גם מבחינת עלויות כספיות, שכן רק יועץ מנוסה יוכל להכין את התוכנית כך שהיא תעלה בקנה מידה אחד עם דרישת שירותי הכבאות וההצלה, אך מבלי שהוצאתה אל הפועל תהיה כרוכה בעלויות מיותרות שאינן מחויבות המציאות.

לקבלת ייעוץ מלא ומענה על שאלות נוספות בנושא, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לעזור לכם.מקרא תוכנית בטיחות אש
0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

נשמח לענות גם בווצאפ
1
צריכים עזרה?
שלום,
נשמח לעזור בכל שאלה בנושא תוכנית בטיחות אש, לחצו על הכפתור הירוק :)