לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא בטיחות בעבודה

אימון בטיחות

הדרכות בטיחות

במהלך עבודתו של שכיר בחברה, הוא חשוף לא אחת למפגעים וסכנות בטיחותיות בכל הקשור בתאונות שקורות במהלך העבודה הגורם האנושי הוא המכריע.

קרא עוד
ממונה בטיחות

ממונה בטיחות

ממונה בטיחות הינו תפקיד חשוב והכרחי בכל מפעל בו מועסקים מעל 50 עובדים או מפעל הנחשב ברמת סיכון גבוהה. במקומות אלו תהיה דרישה מטעם מפקח עבודה של משרד הכלכלה.

קרא עוד
בטיחות אש

בטיחות אש

תוכנית המהווה חלק בלתי נפרד מרשימת התנאים בהם צריך לעמוד בכדי לקבל רשיון עסק או לצורך היתר בנייה. פירוט יסודי הכולל את הנתונים הבאים: המיקומים המדויקים של הציוד המיועד.

קרא עוד
תיק שטח

תיק שטח

תיק שטח אמור לכלול בתוכו את כל הנתונים הרלוונטיים אודות עסק מסוים אשר ייעודם להעניק מידע לכוחות החירום וההצלה. יאפשר לגופי החירום השונים כגון: רשות הכבאות והמשטרה.

קרא עוד
אישורי בטיחות

אישורי בטיחות

בין אם מדובר במפעל, מוסד חינוך או אם מדובר באתר בנייה, הבטיחות צריכה להיות מעל לכל. הרשויות השונות דורשות אישורי בטיחות, ואלו צריכים להתקבל לאחר בדיקה של מי שמוסמך לכך.

קרא עוד
תוכנית לניהול

תכנית לניהול בטיחות בעבודה

מטרת תכנית ניהול הבטיחות לקבוע תכנית פרואקטיבית לניהול הבטיחות במקום העבודה להלן – תכנית, כדי למנוע תאונות עבודה ומחלות מקצוע.

קרא עוד

אודות החברה

חברת "צמח בטיחות" הוקמה ע"י המייסד תומר צמח, בעקבות צורך מתמיד שעולה וגובר עם השנים ורמת מודעות שרק עולה בנושא הבטיחות.

מטרת חברת "צמח בטיחות" היא לספק מגוון שירותים בתחום הבטיחות על כל רבדיו, לייעץ למנהל ברמה מקצועית גבוהה ולשמור על שלומם ובריאותם של העובדים, תוך מתן שירות אקטיבי של יועצי בטיחות וממוני בטיחות אנרגטיים ומקצועיים בתחומם ובאיכות השירות שניתן ללא פשרות.

חברת "צמח בטיחות" עוסקת במגוון רחב של נושאים בתחום הבטיחות ומספקת מגוון חבילות מותאמות הן למפעלים ותעשייה, ענף המלונאות, תשתיות, מוסדות חינוך,  תחום הבנייה כמוקדי ידע, ליווי פרויקטים, מתן שירותי הסמכה והכנה ל ISO 18001, בניית סקרי סיכונים, סקרי מפגעים במקום העבודה, כתיבת תיקי שטח ותיקי מפעל, כתיבת נהלים לבטיחות במפעל, ייעוץ וליווי בתחום הבטיחות בסביבת עבודה תעופתית, בניית צוות חרום, לווי ותרגול צוות החרום, מתן אישורי בטיחות, תכנית ניהול בטיחות, תכנית ניהול בטיחות במעבדות, תכנית בטיחות אש, אירועים המוניים הדרכות מקצועיות ועוד.

למה לבחור בצמח בטיחות?

זמינות

באפיון הפעילות, אנו מתאימים את עצמינו לדרישות ולוחות הזמנים של הלקוח

חסכון במשאבים וכ״א

ניהול מערך הבטיחות בשיטה פרואקטיבית ובמקום כ״א קבוע בעסקים ובמפעלים, הכנסת יועצי בטיחות בריטיינר החוסך הוצאות ועלויות מעביד

מומחיות

יועצים מוכרים בעלי הסמכות ומאושרים למתן אישורים בתחומים מגוונים

יעילות

מתן הדרכות לייעול בעסק או במפעל ברמת הבטיחות ולהגברת התפוקה

מקצועיות ומיומנות

יועצים בעלי הכשרה מוכחת ומגוונת המתמקצעים ומתעדכנים על ידי הכשרות נוספות

נסיון

בצמח בטיחות היועצים והממונים בעלי נסיון עשיר בחברות, מפעלים ועסקים במגוון תחומי התמחות, הדרכות, יעוץ ופיקוח על פרוייקטים

גלריית תמונות

ממונה בטיחות

חברתנו מספקת שירותי ממונה בטיחות שמטרתו, לייעץ למעביד בכל הנוגע לחוקים, לתקנות ולתקנים בענייני בטיחות, לסייע לו ולאנשי צוות הניהול והתכנון.

איכות הסביבה

סביבה היא המקום שבו אנו חיים. הסביבה מספקת ליצורים החיים בה את צורכי היסוד לקיומם, צרכים פיסיים-מקום מחיה, חמצן, מזון ומים, יוצרת תנאי מחיה-טמפרטורות, לחות, אור וכדומה.

סקר סיכוני אש

סקר סיכונים הינו תהליך שמטרתו לזהות ולהעריך את הסיכונים שבמבנה מסוים ומהווה את המרכיב העיקרי של תוכנית הבטיחות ואת הבסיס לביצועה.

תכנית לניהול הבטיחות

בחברתנו ממוני בטיחות מוסמכים ובעלי נסיון אשר מכינים תכניות ניהול הבטיחות בהתאם לתקנה שפורסמה על ידי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית בעבודה.

תיק שטח

תיק שטח

לפי הוראת מכ"ר 503 מבנים רבים ברחבי הארץ מהווים מוקד סיכון. מטרת תיק השטח הנה היערכות מוקדמת לאירוע חירום, לרבות שריפה, אירוע חומ"ס.

הדרכה לעובד בגובה

כל עובד בגובה צריך לעבור מדי פעם הדרכת עבודה בגובה, או קורס רענון עבודה בגובה. ללא רענון על בטיחות עבודה בגובה עובד יכול לסכן את עצמו ואת חבריו לעבודה.

אישורי בטיחות

בין אם מדובר במפעל, מוסד חינוך או אם מדובר באתר בנייה, הבטיחות צריכה להיות מעל לכל. הרשויות השונות דורשות אישורי בטיחות, ואלו צריכים להתקבל לאחר בדיקה של מי שמוסמך לכך.

הדרכות בטיחות

במהלך עבודתו של שכיר בחברה, הוא חשוף לא אחת למפגעים וסכנות בטיחותיות בכל הקשור בתאונות שקורות במהלך העבודה הגורם האנושי הוא המכריע.

בטיחות אש

בטיחות אש

לצורך מתן היתר בניה ומתן רישיון עסק יש להגיש תכנית בטיחות אש אשר תכלול תכנון מערכי בטיחות אש כגון אזורים במבנה שבהם יש להתקין מערכות גילוי וכיבוי אש, דרכי גישה ומילוט ועוד…

"תאונות לא קורות, הן נגרמות"

מאמרים בנושא בטיחות בעבודה

אישור בטיחות לבריכה להיתר בנייה – כיצד משיגים?

מעוניינים להקים בריכה לשימוש פרטי בביתכם? או שמא חשבתם להגדיל את הביקוש ליחידות הצימר שברשותכם ולהקים בריכה מפנקת במרכז המתחם? אין זה משנה באיזה סוג של בריכה מדובר, דעו לכם…

בית בטוח: כיצד נוכל להימנע מתאונות בבית שלנו?

הבית  נתפש כמקום הבטוח ביותר עבורנו ועבור ילדינו, אך גם בבית יש סיכונים שכדאי לנו להכיר ולהיזהר מהם. הבנה של הסיכונים האפשריים והטמונים בבית, יאפשרו לנו לנקוט באמצעי בטיחות שיעזרו…

חשיבותו של מגיש עזרה ראשונה

נוכל ללמוד על רמת ההכשרה של מגיש המאומן בעזרה ראשנה, בואו נתחיל מההתחלה : התקנות תקנות הבטיחות בעבודה (עזרה ראשונה במקומות עבודה), תשמ"ח-1988 קובעות כי בכל מקום עבודה חייב להימצא…
1
שלום,
נשמח לעזור בכל שאלה, לחצו על הכפתור הירוק :)
Powered by
1 WooCommerce Floating Cart

1 product in the cart.

Subtotal: 455.00

Cart Checkout