אישור בטיחות לבריכה להיתר בנייה – כיצד משיגים?

מעוניינים להקים בריכה לשימוש פרטי בביתכם? או שמא חשבתם להגדיל את הביקוש ליחידות הצימר שברשותכם ולהקים בריכה מפנקת במרכז המתחם? אין זה משנה באיזה סוג של בריכה מדובר, דעו לכם כי לא תוכלו לבצע זאת ללא קבלת אישור בטיחות והיתר בנייה מהרשויות. אישור בטיחות לבריכה להיתר בנייה יבטיח כי הבריכה שתיבנה אכן תהיה בטוחה לשימוש ולא תסכן את המשתמשים בה, ומייד תבינו כיצד להוציא אותו בקלות ובמהירות יחסית.


אישור בטיחות לבריכות להיתר בנייה – מה בודקים בעצם?

על מנת לקבל את אישור הרשות המקומית להקמת בריכת שחייה, יש להוכיח כי מדובר במבנה שאינו מסכן את המשתמשים בו. דברים רבים נבדקים בתוכנית הבנייה של הבריכה לפני מתן האישור (הבדיקה נעשית תוך בחינת קובץ תקנות 6701 שהוציאה מדינת ישראל ועוסק בבטיחות בריכות שחייה), לרבות קיומם של אמצעי גידור ושילוט מתאימים, אלמנטים מונעי החלקה, סימוני אזהרה, שימוש בסולמות ומדרגות על פי התקן ועוד.

יועץ בטיחות  – האיש שישיג לכם את האישור במהרה

על מנת לקבל אישור בטיחות לבריכה להיתר בנייה יש להבין את כל תקנות החוק על בוריין, דבר שסביר להניח שלא אתם ולא הקבלן המבצע בקיאים בו. יועץ בטיחות הוא איש המקצוע המתאים ביותר לשם ביצוע המשימה. הוא יעזור לכם לעמוד בכל דרישות החוק, לקבל היתר בנייה במהירות, ובמידה ומדובר בבריכה שהיא חלק מעסק (קאנטרי או מתחם צימרים למשל), הוא גם יוכל לטפל לכם בכל נושא בטיחות האש, על מנת לאשר את התוכנית אצל שירותי הכבאות וההצלה.

אצלנו בצמח בטיחות תמצאו את יועצי הבטיחות המקצועיים והמנוסים ביותר, ותזכו בראש שקט עד רגע הקפיצה למים בבריכתם החדשה.


0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

נשמח לענות גם בווצאפ
1
צריכים עזרה?
שלום,
נשמח לעזור בכל שאלה בנושא אישור בטיחות לבריכה להיתר בנייה – כיצד משיגים?, לחצו על הכפתור הירוק :)